Головна - Розклад фестивалю

Розклад фестивалю

П’ятниця 4 червня Програма
 10.00 14.00 Обов’язкове тестування на антиген для учасників Кубка Європи вул. Ламана 4, амбулаторія 1-2
 11:00 15:00 Аккредитація учасників Кубка Європи еліта та юніори Фестивальний причал
 11:00 19.00 Видача стартових пакетів DnirpoTriathlonFest Фестивальний причал
 15:00 16:00 Ознайомлення з дистацією плавання учасників Кубка Європи Фестивальний причал
Субота 5 червня Програма
07:30 08:30 Реєстрація в лаунж-зоні для жіночої еліти Фестивальний причал
08:00 08:45 Реєстрація в транзитній зоні для жіночої еліти Фестивальний причал
08:15 08:45 Розминка з плавання для жіночої еліти Фестивальний причал
08:50 Представлення спортсменів жіночої еліти Фестивальний причал
09:00 18:00 Видача стартових пакетів DnirpoTriathlonFest Фестивальний причал
09:00 Старт жіночої еліти Фестивальний причал
09:30 10:30 Реєстрація в лаунж-зоні для чоловічої еліти Фестивальний причал
10:00 10:45 Реєстрація в транзитній зоні для чоловічої еліти Фестивальний причал
10:15 10:45 Розминка з плавання для чоловічої еліти Фестивальний причал
10:50 Представлення спортсменів чоловічої еліти Фестивальний причал
11:00 Старт чоловічої еліти Фестивальний причал
13:00 Церемонія нагородження чоловічої та жіночої еліти Кубка Європи з триатлону Фестивальний причал
13:00 14:30 Реєстрація спортсменів DnirpoTriathlonFest Фестивальний причал
13:30 14:45 Реєстрація TЗ DnirpoTriathlonFest Фестивальний причал
14:00 14:45 Розминка з плавання DnirpoTriathlonFest Фестивальний причал
15:00 Старт DnirpoTriathlonFest олімпійка, спринт, триал (контрольний час 3,5 години) Фестивальний причал
18:30 Закриття траси DnirpoTriathlonFest Фестивальний причал
19:00 Нагородження DnirpoTriathlonFest олімпійка, спринт, триал. Фестивальний причал
Неділя 6 червня Програма
08:00 09:00 Реєстрація в лаунж-зоні для юніорок Фестивальний причал
08:30 09:15 Реєстрація в транзитній зоні для юніорок Фестивальний причал
08:45 09:15 Розминка з плавання для юніорок Фестивальний причал
09:20 Представлення спортсменів-юніорок Фестивальний причал
09:30 Старт юніорок Фестивальний причал
10:00 11:00 Реєстрація в лаунж-зоні для юніорів Фестивальний причал
10:30 11:15 Реєстрація в транзитній зоні для юніорів Фестивальний причал
10:45 11:15 Розминка з плавання для юніорів Фестивальний причал
11:20 Представлення спортсменів-юніорів Фестивальний причал
11:30 Старт юніорів Фестивальний причал
13:30 Церемонія нагородження юніорок та юніорів кубка Європи з триатлону Фестивальний причал
13:30 14:30 Реєстрація спортсменів DnirpoTriathlonFest Чемпіонату України в командній гонці серед команд-аматорів Фестивальний причал
14:00 14:45 Реєстрація спортсменів ТЗ Чемпіонату України в командній гонці серед команд-аматорів Фестивальний причал
14:15 14:45 Разминка з плавання Чемпіонату України в командній гонці Фестивальний причал
15:00 15:50 Старт Чемпіонату України в командній гонці Фестивальний причал
18:00 Нагородження Чемпіонату України в командній гонці Фестивальний причал