Головна - Регламент

Регламент

Регламент(PDF)

Розклад змагань

5 червня:

Фестивальний Причал:

12:00-12:30 – знайомство з трасою для велогонки учасники ЧЄ, Кубка Європи
12:30-13:00 – знайомство з трасою для велогонки аматори
13:00-13:30 – знайомство з трасою для плавання учасники ЧЄ, Кубка Європи
13:30-14:00 – знайомство з трасою для плавання аматори
14:00-15:00 – видача стартових пакетів аматори
14:30-15:00 – брифінг аматори
14:00-16:00 – мандатна комісія ДТЛ

Культурно-діловий цент “Менора” (вул. Шолом-Алейхема 4/26):

16:00-20:00 – видача стартових пакетів аматори
17:00 – брифінг для учасників Кубка Європи черед юніорів
18:00 – акредитація та видача стартових пакетів для учасників Кубка Європи черед юніорів
18:00 – брифінг для учасників Чемпіонату Європи U-23
19:00 – акредитація та видача стартових пакетів для учасників Чемпіонату Європи U-23
19:00 – прес-конференція
19:30-20:00 – брифінг аматори
20:00-20:30 – суддівська технічна нарада

6 червня, Фестивальний Причал:
07:30-09:00 – Плавання (ДТЛ)
07:30-09:00 – Видача стартових пакетів іногороднім учасникам (спринт,триал)
09:00-19:00 – Видача стартових пакетів іногороднім учасникам (олімпійка)
08:30-09:30 – Перевірка аматорів (спринт, триал, паратриатлети)
09:00-09:45 – Відкриття ТЗ для аматорів
09:30-09:45 – Розминка у аматорів
10:00-11:30 – Старт аматорів на спринтерській дистанції, триал, паратриатлетів
11:30-12:15 – Відкриття ТЗ для учасників Кубка Європи серед юніорів
12:00-12:15 – Розминка юніори жінки
12:30 – Старт Dnipro ETU Triathlon Junior European Cup (Жінки)
11:00-12:00 – Перевірка юніорів чоловіків
13:00-13:45 – Розминка юніори чоловіки
14:00 – Старт Dnipro ETU Triathlon Junior European Cup (Чоловіки)
15:00-16:00 – Перевірка учасників Чемпіонату Європи U-23 (Жінки)
15:30-16:15 – Відкриття ТЗ для учасників Чемпіонату Європи U-23 (Жінки)
15:30-16:15 – Розминка учасників Чемпіонату Європи U-23 (Жінки)
16:30 – Старт Dnipro ETU European Championship U-23 (Жінки)
16:00-17:30 – Перевірка учасників Чемпіонату Європи U-23 (Чоловіки)
16:30-17:15 – Відкриття ТЗ для учасників Чемпіонату Європи U-23 (Чоловіки)
17:15-17:45 – Розминка учасників Чемпіонату Європи U-23 (Чоловіки)
18:00 – Старт Dnipro ETU European Championship U-23 (Чоловіки)
20:00 – Церемонія нагородження

7 червня, Фестивальний Причал:

7:00-9:30 – Видача стартових пакетів іногороднім учасникам (олімпійка)
7:00-7:30 – Видача стартових пакетів для дітей
8:00 – Старт першої вікової категорії (ДТЛ)
8:00-8:20 – Відкриття ТЗ для ДТЛ
8:30-8:50 – Знайомство з трасою для велогонки ДТЛ
9:00 – Загальний старт ДТЛ
8:30-9:30 – Перевірка аматорів (олімпійська дистанція)
9:30-10:30 – Відкриття ТЗ для аматорів
10:30-10:45 – Розминка
11:00-14:00 – Старт аматорів на олімпійській дистанції
14:30-15:30 – Перевірка атлетів змішаних естафет Кубка Європи
15:00-15:45 – Відкриття ТЗ для учасників змішаних естафет Кубка Європи
15:30-15:45 – Розминка учасників змішаних естафет Кубка Європи
16:00 – Старт Dnipro ETU Mixed Relay Triathlon European Championship
18:00 – Церемонія нагородження