Головна - Новини - Щорічна ETU Gala Awards!

Щорічна ETU Gala Awards!

18.02.2020

Новини з перших уст.
Команда Start Dnipro Event ( event – директор Dnipro Triathlon Fest Светлана Лищинская та спортивный менеджер гонки Eugen Debler ) побувала на щорічній конференції президентів федерацій триатлону, що проводилась ETU ( Європейським Триатлонним союзом ) та щорічній ETU Gala Awards, де були нагородженні найкращі федерації, спортсмени, івенти та люди, що мали вплив на розвиток триатлону в 2019 році. За таку нагоду ми дуже вдячні Федерації триатлону України.
Конференція проходила в Мінську ( Беларусь), який вразив нашу команду розвитком спорту та великою наявністю спортивних арен. Здавалось, що всі в Мінську лише живуть спортом.
Як ми дізнались пізніше, ми знаходились на проспекті, на якому розміщені всі федерації та великі арени столиці. Про це ми розповімо іншим постом.
Конференція проходила за участі Президента ETU Ренато Бертранді, президента ITU (Міжнародного Триатлонного союзу) Марісоль Касадо, членів ETU та представників країн. Всього приймало участь 38 країн.
Триатлон, як офіційний вид спорту, достатньо молодий, наприклад, в порівнянні з легкою атлетикою. Олімпійським видом спорту він став лише в 2000 році, а перший чемпіонат світу пройшов в 1989 році. В цьому ж році було створено ITU. Для порівняння легка атлетика стала олімпійським видом спорту в 1896 році, а міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) була створена в 1912 році .
Тож зважаючи на «молодість» були і відповідні питання конференції :
– стан розвитку триатлону за 2019 рік та перспективи на 2020 рік
– презентація івентів 2020 року, серед яких було презентовано і наш івент Dnipro Triathlon Fest. В цьому році разом з аматорськими змаганнями пройде Етап кубку Європи серед юніорів і вперше в Україні Чемпіонат Європи серед молоді U23
– питання маркетингу, просування та інформаційної підтримки триатлону в Європі
– інновації в триатлоні, направлені на збереження навколишнього середовища
– стан розвитку AGE-Group в офіційному триатлоні та їх просування

Ну а ввечері нагородили найкращих :
-нагорода за інновації дісталась молодій університетській команді з Лафборо, яка підрахувала , що за рік використовується достатньо велика кількість гумових смуг ( використовується для кріплення взуття до велосипеду), що є загрозою для навколишнього середовища.
Команда винайшла рішення – екологічно чистий, легкий, з повторним використанням магнітний пристрій, який може бути скоригований під інші потреби спортсменів і має великий міжнародний потенціал. В 2020 році цей пристрій буде використовуватись одним із спортсменів і можна очікувати, що це ввійде в обов’язковий набір для всіх спортсменів, які стурбовані навколишнім середовищем і які бажають швидкого та ефективного переходу в Транзитній зоні. Команді вручено сертифікат в розмірі 6000 євро;

найкращою федерацією триатлону Європи стала Федерація Німеччини. Номінувались також федерації Нідерландів та Італії.
Найкращою спортивною подією року став Чемпіонат з триатлону на спринтерській дистанції для елітних спортсменів та age-group , зо проходив в Казані(Росія)
Найкращою Триатлеткою року стала Lisa Tertsch з Німеччини, яка доречі в 2019 році у нас в Дніпрі на Етапі Кубку Європи стала першою серед жінок і показала приголомшливий результат в бігу на 5 км – 16:03 хвилин, що стало її найкращим результатом . Чемпіонка Європи на чемпіонаті U23 в Валенсії, перемога в фіналі кубку Європи та інші перемоги надали цій спортсменці всі переваги і титул найкращої


– найкращим триатлетом став Ростислав Пєвцов ( Азейбарджан). Гарний виступ на акватолоні в Понтеведро, друге місце на Етапі Кубку Європи в Дніпрі, ефектна перемога в фіналі Кубку Європи зробили його найкращим триатлетом року.

Ну, а в неділю всі гості конференції мали змогу зробити президентську пробіжку дивовижним морозним Мінськом. Кожен поїхав а свою країну з новими ідеями, сподіваннями на найкращий спортивний сезон 2020 та любов’ю до триатлону.