Головна - Новини - Слова подяки від організаторів Dnipro Triathlon Fest 2019!

Слова подяки від організаторів Dnipro Triathlon Fest 2019!

17.06.2019

Особлива подяка тим, без кого неможливий був би Dnipro Triathlon Fest- нашим спонсорам і партнерам:
– Генеральному спонсору компанії Limak Holding не тільки за участь у спонсорстві, а й за участь, так би мовити зсередини, в особі Ufuk Basharan
– партнеру спортивного харчування  Inkospor UA, ваші ізотоніки та батончики надали сил багатьом спортсменам
– подарунковому партнеру Зерновита !
– водному партнеру компанії Bon Boisson. Води знадобилося багато!

Все це захід можливо тільки завдяки злагодженій роботі команди, а команда ця велика:- організатори Start Dnipro і Федерація триатлону Дніпропетровської області в особі Сергія Лисова.
-судді Федерації триатлону України під керівництвом технічного делегата Monica Flores і асистента Maryia Charkouskaya-Tarasevich з кожним роком рівень суддівства росте!
– Управління спорту Дніпровського міської ради, хлопці ви реально і в вогонь і в воду!
– всі служби Дніпровського міської ради в цьому році показали новий рівень якості та роботи на результат: Управління комунального господарства, Міськсвітло, Управління реклами, прес-Служба, Управління охорони здоров’я, КП «Причали»
– окрема подяка водно-спортивному комбінату за вашу роботу над бонами, водно-патрульна Поліція, рятувальники від МНС, хлопці на каяках Supstationdnipro. Завдяки вам безпека на воді була забезпечена!
– безпека на трасі і в містечку забезпечувало більше 250 чоловік патрульної поліції м.Дніпро, муніципальна Поліція, національна гвардія, курсанти. Саме завдяки вам спортсменам було безпечно!
– хлопцям з Червоного хреста і MotoHelp за своєчасне реагування по трасі, саме від вас залежить подальше здоров’я спортсмена в разі травми на трасі-ви впоралися на 5 з +!
– хлопці, що забезпечують трансляцію Produck Company і звук-все на вищому рівні! Це оцінило ETU, представники якого дивилися трансляцію по всьому світу!
– система хронометражу race result- спасибі за своєчасні он-Лайн результати і точність!
– рекламне агенство “Адверт”, TRUE COLOR, екосумки TM ZOZ. Eco bags – разом ми зробили цей захід яскравим!
– спасибі дівчатам – чірлідершам з Спортивного клубу “Арена” за підтримку спортсменів, їм це завжди так необхідно!
– в цьому році на фініші було 3 компанії масажистів – масажисти COSMO Студія, команда Massage Tsvetikov і Сергія! Ви реально допомогли спортсменам відновитися!
– SFG чекаємо відео про триатлон, впевнені воно буде яскравим!
– захід не відбувся, якщо немає фото! Спасибі Ірина Сарана, Володимир Ніколаєв, Діма Логвиненко!
– ну і звичайно наші волонтери! Хлопці, ви всі великі молодці! Ми завжди кажу, що волонтери головні люди на старті, немає їх – немає якості!
Впевнені, що 10-ий Ювілейний Dnipro Triathlon Fest 2020 буде ще крутіше!
Побачимося в 2020!