Головна - Новини - iQ-House – Титульний спонсор Dnipro Triathlon Fest

iQ-House – Титульний спонсор Dnipro Triathlon Fest

28.03.2018

Що таке iQ-House?

iQ-House – це сучасний комплекс лаконічної архітектури з оригінальним просторовим і кольоровим рішенням фасаду, повністю незалежний, як у своїй інфраструктурі, так і в системі технічного забезпечення.

На першому поверсі розташована простора вхідна група зі службою ресепшн європейського рівня, адміністрацією, експлуатаційної службою і охороною комплексу. Ми передбачили високий рівень внутрішньої безпеки, забезпечивши контрольований доступ до комплексу, відеоспостереження території, закритий внутрішній двір з дитячим майданчиком і зонами відпочинку з ландшафтним дизайном.

Оздоблення громадських зон за авторським проектом з використанням кращих матеріалів, установкою м’яких меблів і екзотичних рослин – ще одна з переваг. Освітлення, що дає м’який і теплий світло, підкреслює атмосферу затишку і гармонії.
Підземний трирівневий паркінг розрахований на 262 автомобіля, кожен рівень, якого має індивідуальний в’їзд і оснащений автоматичною системою пожежогасіння. Безшумний швидкісний ліфт «Отіс» підніме Вас на будь-який поверх комплексу прямо з паркінгу.

Власна служба експлуатації та сервісу допоможе вирішити щоденні побутові питання і оперативно відреагує на можливі екстрені ситуації.