Головна - Волонтери

Волонтери

Ми раді, що ви зацікавлені допомогти в організації заходу в якості волонтера. Завдяки вашій самовідданості, завзятості та відповідальності наймаштабніша триатлонна подія пройшла на найвищому рівні. І саме це стало однією з підстав для важливого рішення з боку Європейського триатлонного союзу надати м.Дніпро право проводити Кубок Європи з триатлону для дорослих та юніорів.

З розвитком та популяризацією здорового способу життя та спортивних заходів в Дніпрі Федерація триатлону Дніпропетровської області запрошує до співпраці школи, навчально-виховні комплекси, ліцеї, професійні училища, академії, ДЮСШ, ВНЗ та громадські об’єднання, а також безпосередньо ініціативних, небайдужих, енергійних людей спробувати свої сили в даному напрямку. В цьому році 8 та 9 червня на Фестивальному причалі розгорнеться запекла боротьба між аматорами, елітними спортсменами, юніорами та дітьми за першість. І від якісної роботи волонтерів залежать перемоги та насолода від заходу учасників.
Тож запрошуємо тебе стати ВОЛОНТЕРОМ на Кубку Європи з триатлону – міжнародному фестивалі триатлону. Реєстрація триватиме до 6 травня!
Кожен волонтер заходу отримує:
– футболку волонтера;
– рюкзак заходу;
– воду;
– диплом волонтера;
– нові знайомства;
– незабутні враження;
– неймовірний заряд емоцій та позитиву.

Вдячні, що разом ми створюємо нову спортивну історію м.Дніпро!