Головна - Новини - Як пройшов перший день Dnipro Triathlon Fest 2017

Як пройшов перший день Dnipro Triathlon Fest 2017

20.04.2018
триатлон 2017 днепр

В минулому році, 20 травня 2017 на Січеславській Набережній стартував Dnipro Triathlon Fest 2017. Змагання проходили два дні, в перший день в ньому брали участь любителі, професіонали та юніори. На другий день за першість змагалися діти.

Фестиваль з триатлону проходив в три етапи: заплив в акваторії Дніпра (750м), велозаїзд (20 км), забіг (5 км). Варто відзначити, що температура води була 15 градусів і без гідрокостюмів учасники не допускалися до дистанціїї.

Дніпро приймав тріатлетів вже в шостий раз. Це найбільші змагання з триатлону в Україні. В 2017 році вони найбільш масштабні за всі 6 років, оскільки кількість учасників досягло 500 осіб, з них 152 любителя. Географія учасників також дуже велика, спортсмени приїхали з 17 міст.

“Саме наявність річки в нашому місті дозволяє проводити такі змагання. В 2017 році ми досягли небаченого масштабу. Такої кількості аматорів у нас не було ніколи. Вперше технічним організатором Dnipro Triathlon Fest виступав біговій клуб Start Dnipro. Ми з самого початку створення клубу ставили перед собою завдання не обмежуватися тільки біговими заходами”, – розповіла Президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова.

У змаганнях брали участі спортсмени різних вікових категорій, від 10 років до 68. Найстарший з них – священик Микола. Він розповів, що постійно займається спортом і навіть планує взяти участь в майбутньому напівмарафоні.

У Dnipro Triathlon Fest 2017 брали також участь паратріатлети. Вони продемонстрували приголомшливі результати.

Одним з переможців серед любителів у своїй віковій категорії став учасник трьох Олімпійських ігор в тріатлоні, чемпіон світу серед юніорів 1996 року, 39-річний Андрій Глущенко.